MARINE SHIPSALE SERVICES LLC ir atvēris filiāli Rostovā pie Donas

2 septembra, 2021

Pirms diviem gadiem, 2019. gada septembrī, Marine Services Group nodibināja Sanktpēterburgā jaunu uzņēmumu: MARINE SHIPSALE SERVICES LLC.

Tagad Marine Services Group ir nolēmusi turpināt labo tradīciju, un 2021. gada septembrī Rostovā pie Donas durvis vērs jauna MARINE SHIPSALE SERVICES LLC pārstāvniecība.

MARINE SHIPSALE SERVICES LLC pārstāvniecību vadīs Aleksejs Parfjonovs.
Vairāk nekā 16 gadus Aleksejs vadošās pozīcijās ir organizējis daudzlīmeņu projektus kuģniecības biznesā; viņam ir iespaidīga pieredze un kompetenta un radoša speciālista reputācija.
Pārstāvniecība Rostovā pie Donas nav tikai vēl viens punkts Marine Services Group attīstības kartē, tas ir vēl viens liels solis ceļā pie mūsu klientiem un partneriem Krievijas dienvidos.
Alekseja Parfjonova stingrā vadībā pārstāvniecība nodarbosies ar brokeru pakalpojumu un kuģu pārdošanas un pirkšanas darījumu atbalsta sniegšanu visprasīgākajiem klientiem.
Mūsu darba panākumu galvenais noslēpums ir uzmanības pievēršana partneru vajadzībām un prasībām. Mūsu kolēģi palīdzēs ne tikai sagatavot līgumu un noslēgt darījumu, bet arī varēs viegli atrast Jūsu kuģim piemērotu pircēju.

Jāatzīmē, ka papildus starpniecības pakalpojumu kuģu pirkšanā un pārdošanā sniegšanai Marine Services Group piedāvā arī apdrošināšanas, juridiskos un apsekošanas pakalpojumus.
Mūsu komanda vienmēr virzās uz priekšu un priecājas par jaunu sadarbību!

© Marine Services Group