Marine Services Group —”TransLogistica St. Petersburg” konferences sponsors

28 septembra, 2020

2020. gada 1.-2. oktobrī, Sanktpēterburgā notiks konference “TransLogistica St. Petersburg “. Tas ir viens no nozīmīgākajiem nozares pasākumiem Krievijas ziemeļrietumos, kura galvenais mērķis ir tiešais dialogs starp pārvadājumu tirgus operatoriem un kravu īpašniekiem, kuri ir ieinteresēti saņemt augstas kvalitātes kravas ekspedīcijas un citus saistītus pakalpojumus.

Marine Services Group sponsorēs pasākuma kafijas pauzi, jo kas varētu būt  lietderīgāk un patīkamāk, kā apspriest aktuālus jautājumus pie tases uzmodinošas kafijas ar svaigu kruasānu. Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze kravu, kravu pārvadājumu, kā arī kuģu un kravas automašīnu apdrošināšanā. Šis pasākums dos mums lielisku iespēju satikt savus klientus un partnerus, ka arī iepazīties ar jauniem uzņēmumiem, kuri ir ieinteresēti sākt sadarbību ar uzņēmumu, kas strādā profesionāli, draudzīgi un ar individuālu pieeju katra klienta vajadzībām.

Konferences programma sastāv no septiņām tematiskām sadaļām, organizētam pēc Case Studies principa. Pirmajā sadaļā “Rūpnieciskā loģistika” uzstāsies mūsu kolēģis Staņislavs Kovaļovs, kravas un loģistikas apdrošināšanas nodaļas vadītājs, Marine Insurance Services Igaunijas filiālē. Savā prezentācijā  “Efektīvi risinājumi rūpnieciskās loģistikās risku apdrošināšanā” Staņislavs izklāstīs visus iespējamos risku apdrošināšanas veidus loģistikā uz konkrēta rūpniecības uzņēmuma piemēra. Nekautrējaties uzdot Staņislavam savus jautājumus gan konferences laikā, gan pārtraukumos, viņa pieredze un zināšanas palīdzēs jums atrast tiešām efektīvus apdrošināšanas risinājumus.

Konferences programma un reģistrācija: https://www.translogistica-spb.ru/ru-RU/ (tikai krievu valodā).
Reģistrēt dalību ir iespējams līdz 30. septembrim.

© Marine Services Group