Mūsu biznesa principi

Ekspertīze un profesionālisms.
Pieejamība un atvērtība.
Ērtība un inovācijas.
Sadarbība un komandas darbs.
Sociālā Atbildība.

Vai jūs domājat, ka jūras un transporta bizness ir pelnījis īpašu statusu? Vai jūs domājat, ka jūrnieki runā sarežģītā un nesaprotamā valodā? Lieliski! Mēs domājam tāpat. Laipni lūdzam sarežģītajā un vienlaikus tik vienkāršajā jūrniecības pakalpojumu pasaulē!

Pirmkārt, mēs nodarbojamies ar jūras un transporta apdrošināšanu. Mēs sagatavojam apdrošināšanas līgumus, piemērojot labākos apdrošināšanas nosacījumus, un, pats galvenais, iestājoties apdrošināšanas gadījumiem, mēs nodarbojamies ar atlīdzību noregulēšanu un cīnāmies par to savlaicīgu un pilnīgu atlīdzināšanu mūsu klientiem.

Mums ir arī aviācijas apdrošināšanas speciālisti. Mēs droši varam teikt, ka, strādājot ar mums, visi “gaisa kuģi” var rēķināties ar visaugstāko servisa līmeni.

Mums ir lieliskas attiecības ar lielākajiem P&I klubiem un uzņēmumiem (tirgus dalībniekiem), tāpēc mūsu klienti — kuģu īpašnieki un fraktētāji var būt pārliecināti par atbilstošu profesionālās atbildības apdrošināšanas segumu.

Mēs sniedzam risku pārvaldības pakalpojumus, jo visu iespējamo risku strukturēšana un izpratne ir drošas tirdzniecības un pat lētākas apdrošināšanas atslēga!

Mēs saviem klientiem piedāvājam ļoti draudzīgus juridiskos pakalpojumus, jo strādājam ar orientāciju uz rezultātu, esam atvērti un aktīvi. Mūsu sadarbības partneri ir atzīti speciālisti jūrniecības, transporta un apdrošināšanas tiesību jomā, viņi labi pārzina strīdu risināšanu, tiesvedību un arbitrāžu. Tiem ir arī liela pieredze kuģu arestos un citos prasības nodrošināšanas veidos

Mums ir uzkrāta unikālā pieredze kuģu pārdošanā un pirkšanā. Mums ir vairāki ekskluzīvi kuģu piedāvājumi pārdošanai no izplatītājiem visā pasaulē. Mēs esam nodibinājuši kontaktus ar daudzām kuģu metāllūžņu noliktavām, lai utilizētu vecus kuģus. Mēs piedāvājam arī savus starpniecības pakalpojumus kuģu flotes atjaunošanas programmām. Kuģu novērtēšanu, ko veic mūsu eksperti, akceptē visas lielākās bankas un finanšu institūcijas.

Ir tikai daži tik pat zinoši un kvalificēti speciālisti, kā mūsu neatkarīgie eksperti survejā. Mūsu eksperti veic pārbaudi objektiem kuriem nodarīti zaudējumi, novērtē zaudējumu apmēru. Tā kā viņi ļoti cieši sadarbojas ar lielākajiem jūras apdrošinātājiem, viņi precīzi zina, kā sagatavot konstruktīvas un kvalitatīvas atskaites (ziņojumus), kuriem nav nepieciešami precizējumi un skaidrojumi. Tāpat mēs vienmēr gatavi palīdzēt klientiem ar izglābto mantu pārdošanu, un varam pamatoti lepoties ar savu aģentu tīklu gandrīz visā pasaulē.

Apmeklējot mūsu mājaslapu, un jūs noteikti atradīsit kaut ko noderīgu par jūras apdrošināšanu un ar to saistītajiem mūsu grupas pakalpojumiem.

© Marine Services Group